Remington Industries 0.75X1.5FLT6061T6511-4
Part No.:
0.75X1.5FLT6061T6511-4
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.75X1.5FLT6061T6511-4.pdf
Description:
0.75X1.5FLT6061T6511-4 3/4" X 1-
Specifications:
4.000" L x 1.500" W x 0.750" H (101.60mm x 38.10mm x 19.05mm)