Remington Industries 0.75X1.5FLT6061T6511-1
Part No.:
0.75X1.5FLT6061T6511-1
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.75X1.5FLT6061T6511-1.pdf
Description:
0.75X1.5FLT6061T6511-1 3/4" X 1-
Specifications:
1.000" L x 1.500" W x 0.750" H (25.40mm x 38.10mm x 19.05mm)