Remington Industries 0.75X1.0FLT6061T6511-2
Part No.:
0.75X1.0FLT6061T6511-2
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.75X1.0FLT6061T6511-2.pdf
Description:
0.75X1.0FLT6061T6511-2 3/4" X 1"
Specifications:
2.000" L x 1.000" W x 0.750" H (50.80mm x 25.40mm x 19.05mm)