Remington Industries 0.75X0.75X.125ANG6061T6511-8
Part No.:
0.75X0.75X.125ANG6061T6511-8
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.75X0.75X.125ANG6061T6511-8.pdf
Specifications:
8.000" L x 0.750" W x 0.750" H (203.20mm x 19.05mm x 19.05mm)