Remington Industries 0.75X0.75X.125ANG6061T6511-6
Part No.:
0.75X0.75X.125ANG6061T6511-6
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.75X0.75X.125ANG6061T6511-6.pdf
Specifications:
6.000" L x 0.750" W x 0.750" H (152.40mm x 19.05mm x 19.05mm)