Remington Industries 0.75X0.75X.125ANG6061T6511-4
Part No.:
0.75X0.75X.125ANG6061T6511-4
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.75X0.75X.125ANG6061T6511-4.pdf
Specifications:
4.000" L x 0.750" W x 0.750" H (101.60mm x 19.05mm x 19.05mm)