Remington Industries 0.75X0.75X.125ANG6061T6511-2
Part No.:
0.75X0.75X.125ANG6061T6511-2
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.75X0.75X.125ANG6061T6511-2.pdf
Specifications:
2.000" L x 0.750" W x 0.750" H (50.80mm x 19.05mm x 19.05mm)