Remington Industries 0.75X0.75X.125ANG6061T6511-10
Part No.:
0.75X0.75X.125ANG6061T6511-10
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.75X0.75X.125ANG6061T6511-10.pdf
Specifications:
10.000" L x 0.750" W x 0.750" H (254.00mm x 19.05mm x 19.05mm)