Remington Industries 0.75RD6061T6511-4
Part No.:
0.75RD6061T6511-4
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.75RD6061T6511-4.pdf
Description:
0.75RD6061T6511-4 3/4" DIAMETER,
Type:
Aluminum Round Rod
Specifications:
0.750" Dia x 4.000" L (19.05mm x 101.60mm)