Remington Industries 0.75RD304SS-2
Part No.:
0.75RD304SS-2
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.75RD304SS-2.pdf
Description:
3/4" DIAMETER, 304 STAINLESS STE
Type:
Stainless Round Rod
Specifications:
0.750" Dia x 2.000" L (19.05mm x 50.80mm)