Remington Industries 0.75RD304SS-1
Part No.:
0.75RD304SS-1
Manufacturer:
Remington Industries
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.75RD304SS-1.pdf
Description:
3/4" DIAMETER, 304 STAINLESS STE
Manufacturer:
Remington Industries
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Stainless Round Rod
Specifications:
0.750" Dia x 1.000" L (19.05mm x 25.40mm)