Remington Industries 0.625X4.0FLT6061T6511-1
Part No.:
0.625X4.0FLT6061T6511-1
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.625X4.0FLT6061T6511-1.pdf
Description:
0.625X4.0FLT6061T6511-1 5/8" X 4
Specifications:
1.000" L x 4.000" W x 0.625" H (25.40mm x 101.60mm x 15.88mm)