Remington Industries 0.625X2.0FLT6061T6511-2
Part No.:
0.625X2.0FLT6061T6511-2
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.625X2.0FLT6061T6511-2.pdf
Description:
0.625X2.0FLT6061T6511-2 5/8" X 2
Specifications:
2.000" L x 2.000" W x 0.625" H (50.80mm x 50.80mm x 15.88mm)