Remington Industries 0.50X4.0FLT6061T6511-2
Part No.:
0.50X4.0FLT6061T6511-2
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.50X4.0FLT6061T6511-2.pdf
Description:
0.50X4.0FLT6061T6511-2 1/2" X 4"
Type:
Aluminum Flat Bar
Specifications:
2.000" L x 4.000" W x 0.500" H (50.80mm x 101.60mm x 12.70mm)