Remington Industries 0.50X4.0FLT6061T6511-1
Part No.:
0.50X4.0FLT6061T6511-1
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.50X4.0FLT6061T6511-1.pdf
Description:
0.50X4.0FLT6061T6511-1 1/2" X 4"
Type:
Aluminum Flat Bar
Specifications:
1.000" L x 4.000" W x 0.500" H (25.40mm x 101.60mm x 12.70mm)