Remington Industries 0.50X3.0FLT6061T6511-4
Part No.:
0.50X3.0FLT6061T6511-4
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.50X3.0FLT6061T6511-4.pdf
Description:
0.50X3.0FLT6061T6511-4 1/2" X 3"
Type:
Aluminum Flat Bar
Specifications:
4.000" L x 3.000" W x 0.500" H (101.60mm x 76.20mm x 12.70mm)