Remington Industries 0.50X2.0FLT6061T6511-6
Part No.:
0.50X2.0FLT6061T6511-6
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.50X2.0FLT6061T6511-6.pdf
Description:
0.50X2.0FLT6061T6511-6 1/2" X 2"
Type:
Aluminum Flat Bar
Specifications:
6.000" L x 2.000" W x 0.500" H (152.40mm x 50.80mm x 12.70mm)