Remington Industries 0.50X2.0FLT6061T6511-2
Part No.:
0.50X2.0FLT6061T6511-2
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.50X2.0FLT6061T6511-2.pdf
Description:
0.50X2.0FLT6061T6511-2 1/2" X 2"
Specifications:
2.000" L x 2.000" W x 0.500" H (50.80mm x 50.80mm x 12.70mm)