Remington Industries 0.50X2.0FLT304SS-1
Part No.:
0.50X2.0FLT304SS-1
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.50X2.0FLT304SS-1.pdf
Description:
1/2" X 2" STAINLESS STEEL FLAT B
Type:
Stainless Flat Bar
Specifications:
1.000" L x 2.000" W x 0.500" H (25.40mm x 50.80mm x 12.70mm)