Remington Industries 0.50X1.0FLT6061T6511-6
Part No.:
0.50X1.0FLT6061T6511-6
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.50X1.0FLT6061T6511-6.pdf
Description:
0.50X1.0FLT6061T6511-6 1/2" X 1"
Specifications:
6.000" L x 1.000" W x 0.500" H (152.40mm x 25.40mm x 12.70mm)