Remington Industries 0.50X1.0FLT6061T6511-12
Part No.:
0.50X1.0FLT6061T6511-12
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.50X1.0FLT6061T6511-12.pdf
Description:
0.50X1.0FLT6061T6511-12 1/2" X 1
Specifications:
12.000" L x 1.000" W x 0.500" H (304.80mm x 25.40mm x 12.70mm)