Remington Industries 0.50X1.0FLT6061T6511-10
Part No.:
0.50X1.0FLT6061T6511-10
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.50X1.0FLT6061T6511-10.pdf
Description:
0.50X1.0FLT6061T6511-10 1/2" X 1
Specifications:
10.000" L x 1.000" W x 0.500" H (254.00mm x 25.40mm x 12.70mm)