Remington Industries 0.50SQR6061T6511-8
Part No.:
0.50SQR6061T6511-8
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.50SQR6061T6511-8.pdf
Description:
0.50SQR6061T6511-8 1/2" X 1/2" A
Specifications:
8.000" L x 0.500" W x 0.500" H (203.20mm x 12.70mm x 12.70mm)