Remington Industries 0.50SQR6061T6511-6
Part No.:
0.50SQR6061T6511-6
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.50SQR6061T6511-6.pdf
Description:
0.50SQR6061T6511-6 1/2" X 1/2" A
Specifications:
6.000" L x 0.500" W x 0.500" H (152.40mm x 12.70mm x 12.70mm)