Remington Industries 0.50SQR6061T6511-4
Part No.:
0.50SQR6061T6511-4
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.50SQR6061T6511-4.pdf
Description:
0.50SQR6061T6511-4 1/2" X 1/2" A
Specifications:
4.000" L x 0.500" W x 0.500" H (101.60mm x 12.70mm x 12.70mm)