Remington Industries 0.50SQR6061T6511-10
Part No.:
0.50SQR6061T6511-10
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.50SQR6061T6511-10.pdf
Description:
0.50SQR6061T6511-10 1/2" X 1/2"
Specifications:
10.000" L x 0.500" W x 0.500" H (254.00mm x 12.70mm x 12.70mm)