Remington Industries 0.50RD6061T6511-8
Part No.:
0.50RD6061T6511-8
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.50RD6061T6511-8.pdf
Description:
0.50RD6061T6511-8 1/2" DIAMETER,
Type:
Aluminum Round Rod
Specifications:
0.500" Dia x 8.000" L (12.70mm x 203.20mm)