Remington Industries 0.50RD6061T6511-6
Part No.:
0.50RD6061T6511-6
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.50RD6061T6511-6.pdf
Description:
0.50RD6061T6511-6 1/2" DIAMETER,
Type:
Aluminum Round Rod
Specifications:
0.500" Dia x 6.000" L (12.70mm x 152.40mm)