Remington Industries 0.50RD6061T6511-2
Part No.:
0.50RD6061T6511-2
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.50RD6061T6511-2.pdf
Description:
0.50RD6061T6511-2 1/2" DIAMETER,
Type:
Aluminum Round Rod
Specifications:
0.500" Dia x 2.000" L (12.70mm x 50.80mm)