Remington Industries 0.50RD6061T6511-10
Part No.:
0.50RD6061T6511-10
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.50RD6061T6511-10.pdf
Description:
0.50RD6061T6511-10 1/2" DIAMETER
Type:
Aluminum Round Rod
Specifications:
0.500" Dia x 10.000" L (12.70mm x 254.00mm)