Remington Industries 0.50RD304SS-2
Part No.:
0.50RD304SS-2
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.50RD304SS-2.pdf
Description:
1/2" DIAMETER, 304 STAINLESS STE
Type:
Stainless Round Rod
Specifications:
0.500" Dia x 2.000" L (12.70mm x 50.80mm)