Remington Industries 0.375X3.0FLT6061T6511-2
Part No.:
0.375X3.0FLT6061T6511-2
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.375X3.0FLT6061T6511-2.pdf
Description:
0.375X3.0FLT6061T6511-2 3/8" X 3
Specifications:
2.000" L x 3.000" W x 0.375" H (50.80mm x 76.20mm x 9.53mm)