Remington Industries 0.375X2.5FLT6061T6511-4
Part No.:
0.375X2.5FLT6061T6511-4
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.375X2.5FLT6061T6511-4.pdf
Description:
0.375X2.5FLT6061T6511-4 3/8" X 2
Specifications:
4.000" L x 2.500" W x 0.375" H (101.60mm x 63.50mm x 9.53mm)