Remington Industries 0.375X2.5FLT6061T6511-1
Part No.:
0.375X2.5FLT6061T6511-1
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.375X2.5FLT6061T6511-1.pdf
Description:
0.375X2.5FLT6061T6511-1 3/8" X 2
Specifications:
1.000" L x 2.500" W x 0.375" H (25.40mm x 63.50mm x 9.53mm)