Remington Industries 0.375X1.5FLT6061T6511-6
Part No.:
0.375X1.5FLT6061T6511-6
Manufacturer:
Remington Industries
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.375X1.5FLT6061T6511-6.pdf
Description:
0.375X1.5FLT6061T6511-6 3/8" X 1
Manufacturer:
Remington Industries
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Aluminum Flat Bar
Specifications:
6.000" L x 1.500" W x 0.375" H (152.40mm x 38.10mm x 9.53mm)