Remington Industries 0.375X1.0FLT6061T6511-8
Part No.:
0.375X1.0FLT6061T6511-8
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.375X1.0FLT6061T6511-8.pdf
Description:
0.375X1.0FLT6061T6511-8 3/8" X 1
Specifications:
8.000" L x 1.000" W x 0.375" H (203.20mm x 25.40mm x 9.53mm)