Remington Industries 0.375X1.0FLT6061T6511-6
Part No.:
0.375X1.0FLT6061T6511-6
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.375X1.0FLT6061T6511-6.pdf
Description:
0.375X1.0FLT6061T6511-6 3/8" X 1
Specifications:
6.000" L x 1.000" W x 0.375" H (152.40mm x 25.40mm x 9.53mm)