Remington Industries 0.375X1.0FLT6061T6511-12
Part No.:
0.375X1.0FLT6061T6511-12
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.375X1.0FLT6061T6511-12.pdf
Description:
0.375X1.0FLT6061T6511-12 3/8" X
Specifications:
12.000" L x 1.000" W x 0.375" H (304.80mm x 25.40mm x 9.53mm)