Remington Industries 0.375X0.5FLT6061T6511-10
Part No.:
0.375X0.5FLT6061T6511-10
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.375X0.5FLT6061T6511-10.pdf
Description:
0.375X0.5FLT6061T6511-10 3/8" X
Specifications:
10.000" L x 0.500" W x 0.375" H (254.00mm x 12.70mm x 9.53mm)