Remington Industries 0.25X6.0FLT6061T6511-1
Part No.:
0.25X6.0FLT6061T6511-1
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.25X6.0FLT6061T6511-1.pdf
Description:
1/4" X 6" ALUMINUM FLAT BAR, 606
Type:
Aluminum Flat Bar
Specifications:
1.000" L x 6.000" W x 0.250" H (25.40mm x 152.40mm x 6.35mm)