Remington Industries 0.25X4.0FLT304SS-1
Part No.:
0.25X4.0FLT304SS-1
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.25X4.0FLT304SS-1.pdf
Description:
1/4" X 4" STAINLESS STEEL FLAT B
Type:
Stainless Flat Bar
Specifications:
1.000" L x 4.000" W x 0.250" H (25.40mm x 101.60mm x 6.35mm)