Remington Industries 0.25X3.0FLT6061T6511-4
Part No.:
0.25X3.0FLT6061T6511-4
Manufacturer:
Remington Industries
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.25X3.0FLT6061T6511-4.pdf
Description:
0.25X3.0FLT6061T6511-4 1/4" X 3"
Manufacturer:
Remington Industries
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Aluminum Flat Bar
Specifications:
4.000" L x 3.000" W x 0.250" H (101.60mm x 76.20mm x 6.35mm)