Remington Industries 0.25X3.0FLT6061T6511-1
Part No.:
0.25X3.0FLT6061T6511-1
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.25X3.0FLT6061T6511-1.pdf
Description:
0.25X3.0FLT6061T6511-1 1/4" X 3"
Type:
Aluminum Flat Bar
Specifications:
1.000" L x 3.000" W x 0.250" H (25.40mm x 76.20mm x 6.35mm)