Remington Industries 0.25X2.5FLT6061T6511-4
Part No.:
0.25X2.5FLT6061T6511-4
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.25X2.5FLT6061T6511-4.pdf
Description:
1/4X2-1/2 6061 ALUMINUM FLT 4"L
Specifications:
4.000" L x 2.500" W x 0.250" H (101.60mm x 63.50mm x 6.35mm)