Remington Industries 0.25X2.5FLT6061T6511-2
Part No.:
0.25X2.5FLT6061T6511-2
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.25X2.5FLT6061T6511-2.pdf
Description:
1/4X2-1/2 6061 ALUMINUM FLT 2"L
Specifications:
2.000" L x 2.500" W x 0.250" H (50.80mm x 63.50mm x 6.35mm)