Remington Industries 0.25X2.5FLT6061T6511-1
Part No.:
0.25X2.5FLT6061T6511-1
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.25X2.5FLT6061T6511-1.pdf
Description:
1/4X2-1/2 6061 ALUMINUM FLT 1"L
Specifications:
1.000" L x 2.500" W x 0.250" H (25.40mm x 63.50mm x 6.35mm)