Remington Industries 0.25X2.0FLT6061T6511-8
Part No.:
0.25X2.0FLT6061T6511-8
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.25X2.0FLT6061T6511-8.pdf
Description:
1/4X2 6061 ALUMINUM FLT 8"L
Specifications:
8.000" L x 2.000" W x 0.250" H (203.20mm x 50.80mm x 6.35mm)