Remington Industries 0.25X2.0FLT6061T6511-6
Part No.:
0.25X2.0FLT6061T6511-6
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.25X2.0FLT6061T6511-6.pdf
Description:
1/4X2 6061 ALUMINUM FLT 6"L
Specifications:
6.000" L x 2.000" W x 0.250" H (152.40mm x 50.80mm x 6.35mm)