Remington Industries 0.25X1.0FLT6061T6511-4
Part No.:
0.25X1.0FLT6061T6511-4
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.25X1.0FLT6061T6511-4.pdf
Description:
1/4X1 6061 ALUMINUM FLT 4"L
Type:
Aluminum Flat Bar
Specifications:
4.000" L x 1.000" W x 0.250" H (101.60mm x 25.40mm x 6.35mm)