Remington Industries 0.25X1.0FLT6061T6511-12
Part No.:
0.25X1.0FLT6061T6511-12
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.25X1.0FLT6061T6511-12.pdf
Description:
1/4X1 6061 ALUMINUM FLT 12"L
Type:
Aluminum Flat Bar
Specifications:
12.000" L x 1.000" W x 0.250" H (304.80mm x 25.40mm x 6.35mm)